Konkurs na najlepszą polską okładkę roku

Zobacz wyniki
Rozmiar:

Nominowani:

Adam Pierończyk ft. Miroslav Vitous: Ad-lib Orbits by Patryk Hardziej
Adam Pierończyk ft. Miroslav Vitous: Ad-lib Orbits
Bass Jan Other: Washed by Waves by Jan Estrada-Osmycki
Bass Jan Other: Washed by Waves
Bastarda Trio: Bastarda Trio by Hanna Cieślak Macio Moretti
Bastarda Trio: Bastarda Trio
Bitamina: Kawalerka by Mateusz Dopieralski
Bitamina: Kawalerka
Bomsori Kim Warsaw Philharmonic Orchestra Kaspszyk Jacek: Warsaw Philharmonic   Bomsori Kim by Gaba Jordan
Kaspszyk, Warsaw Philharmonic & Bomsori Kim: Wieniawski…
Bovska: PYSK by Bovska Paweł Nolbert Kasia Bielska
Bovska: PYSK
Czechoslovakia: Malimy by Adam Piskorz
Czechoslovakia: Malimy
Deys: Tape of The Ninja by Sebastian Klawikowski
Deys: Tape of The Ninja
Dick4Dick: Dick4Dick is a Woo!man by Patryk Hardziej
Dick4Dick: Dick4Dick is a Woo!man
EABS: Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda) by Natalia Łabędź
EABS: Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda)
Favorit 89: The Beginning by Iza Dudzik
Favorit 89: The Beginning
The Fruitcakes: 2 by Jaroslaw Świerczek
The Fruitcakes: 2
Ghost: Ceremony and Devotion by Zbigniew M. Bielak
Ghost: Ceremony and Devotion
Grubson: Gatunek L by Grzegorz Piwnicki Igor Piwowarczyk
Grubson: Gatunek L
Grzegorz Hyży: Momenty by Mariusz Mrotek Paweł Fabjański
Grzegorz Hyży: Momenty
Guova: Headliner by Beata Barrakuz Sliwinska
Guova: Headliner
Holak: Niecierpliwość by Maciek Polak Mateusz Holak
Holak: Niecierpliwość
Igorilla:  Wbrew by Aga Lut
Igorilla: Wbrew
Jacek Doroszenko: Soundreaming by Pineum Studio
Jacek Doroszenko: Soundreaming
Kalafior Derambo: Bugibba by less
Kalafior Derambo: Bugibba
Krem: Miłość na umowę zlecenie by Kornel Nurzyński
Krem: Miłość na umowę zlecenie
Lantern: II Morphosis by Zbigniew M. Bielak
Lantern: II Morphosis
LemOn: Tu by Mariusz Mrotek Zuza Krajewska
LemOn: Tu
Lonker See: Lonker Sessions by Joanna Kucharska
Lonker See: Lonker Sessions
Marcelina: Remixes EP LATO by Mariusz Mrotek
Marcelina: Remixes EP LATO
Marcin Wyrostek: POLACC by Karolina Szopa
Marcin Wyrostek: POLACC
MATE.O: Król Wszechświatów by Katarzyna Muranty
MATE.O: Król Wszechświatów
Maxim x Pablo Subito: All In by Klausinski
Maxim x Pablo Subito: All In
Michał Bąk Quartetto: Quartetto by Piotr Paluch
Michał Bąk Quartetto: Quartetto
Modernmoon: Night Train By Kornel Nurzyński
Modernmoon: Night Train
MROZU: Zew by Grzegorz Piwnicki
MROZU: Zew
MVZR: SZPONY by Michał Madej
MVZR: SZPONY
New Rome: Elsewhere by Iga Brylińska Tomasz Bednarczyk
New Rome: Elsewhere
Night Marks: Experience by Beata Barrakuz Śliwińska Filip Blank
Night Marks: Experience
niXes: niXes by Marta Kacprzak
niXes: niXes
Novy Ya: Novy Typ by Patryk PART Michel
Novy Ya: Novy Typ
Osterdam Family: Osterdam Family by Konrad Mucha Moszynski muchaDSGN
Osterdam Family: Osterdam Family
Otsochodzi: Nowy Kolor by Dawid Blazewicz
Otsochodzi: Nowy Kolor
Paula & Karol: Our Town by Hanna Cieślak
Paula & Karol: Our Town
Peja Slums Attack: Remisja by Grzegorz Piwnicki
Peja Slums Attack: Remisja
Piotr Bejnar: Album by Michał Mierzwa
Piotr Bejnar: Album
Pjus: Słowowtóry by Jacek Walesiak Kasia Michalak
Pjus: Słowowtóry
Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus Plowright Jonathan Borowicz Lukasz: Sinfonia Iuventus Polska Muzyka na fortepian i orkiestre by Gaba Jordan
Plowright, Borowicz, Sinfonia Iuventus : Polska Muzyka…
Pure Phase Ensemble ft. Anton Newcombe: Live At Spacefest! by Patryk Hardziej
Pure Phase Ensemble ft. Newcombe: Live At Spacefest!
Quindependence: Circumstances by Aren Karter
Quindependence: Circumstances
Redeyes: Blueprints by Super Super Natalia Bilska
Redeyes: Blueprints EP
Różni wykonawcy: Vox Locus Survival 14 Quadraphony by Łukasz Paluch
Różni wykonawcy: Vox Locus Survival 14 Quadraphony
Sambor: Umbra by Alina Rybacka-Gruszczyńska Sambor Kostrzewa
Sambor: Umbra
Sorja Morja: Sorja by Kaja Kukuła
Sorja Morja: Sorja
Sotei: Sotei by Beata Sliwińska Barrakuz
Sotei: Sotei
So Flow: Parallels by Patryk Hardziej
So Flow: Parallels
Taco Hemingway: Szprycer by Łukasz Partyka Sonia Szóstak Piotr Dudek Mateusz Machalski
Taco Hemingway: Szprycer
Tatvamasi: Amor Fati by Rafał Kucharczuk
Tatvamasi: Amor Fati
Teken: Take Apart by Mateusz Leny Lengling
Teken: Take Apart
The Black Thunder: Visions in Black by Adam Bejnarowicz
The Black Thunder: Visions in Black
Tomasz Chyła Quintet: Eternal Entropy by Michal Dabrowski Turbodizel
Tomasz Chyła Quintet: Eternal Entropy
Urbanski: Selected Works by Jacek Walesiak (UVMW) Urbanski
Urbanski: Selected Works
Wcias: Hejnały by Marta Tomiak
Wcias: Hejnały
ZAGI: Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni by Natalia Zagi Wójcik
ZAGI: Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni
Zura: Zura EP by Jacek Rudzki
Zura: Zura EP

Nagroda główna: Najlepsza okładka roku

Tę nagrodę wręcza największe jury – wy! Głosowanie rozpocznie się już 15 grudnia i potrwa do 4 stycznia 2018 roku. To według Waszych głosów wyłonimy 30 najlepszych okładek, które trafią na wystawę, a najlepsza trójka otrzyma statuetki Cover awArts 2017. Dodatkowo, nasze jury specjalistów przyzna dwie nowe nagrody:


Najlepsza oprawa graficzna

Projektanci i twórcy spojrzą na okładkę nie tylko od frontu, ale jak na kompletną publikację fizyczną


Najlepsza wizualizacja muzyki

Grono dziennikarzy pochyli się nad wyborem okładki najlepiej nawiązującej do muzyki